WITAMY NA STRONIE GRAVERLINE.COM

Właścicielem marki Graverline.com jest firma Motis założona 1 sierpnia 1990 r przez Tadeusz Moczarskiego.
Od czasu jej powstania pracuje w branży drukarskiej, zdobywając doświadczenie w szeroko rozumianej poligrafii. Produktem eksportowym jest gotowe rozwiązanie technologiczne do produkcji aluminiowych tabliczek na krzyże, trumny i urny, na które posiada prawa ochronne Urzędu Patentowego w Polsce i Europie.
Graverline.com wprowadziło jako pierwsze w Polsce cyfrowe rozwiązanie służące do samodzielnego wykonywania tabliczek aluminiowych wykorzystując tzw. surówki.
- System nie wymaga programu Corel Draw.
Uwaga : Trwałość na zewnątrz do 2 lat, z zabezpieczeniem anty UV do 5 lat.
W metodzie tej nie używa się folii samoprzylepnych, szablonów, rakli, pilników, noży......... i tym samym nie są wymagane umiejętności manualne.
Najszybsza technologia produkcji - czas wykonania tabliczki to tylko 40 sekund !
Razem 25 modeli / kształtów / z indywidualną, nieograniczoną możliwością ich projektowania /AutoGrav2.17/ a każdy projekt może być wypalony na 5-ciu różnych kolorach. W sprzedaży kolorowe tabliczki aluminiowe ( nie folie koloryzujące ) : złoto lustrzane, złoto drapane, srebro lustrzane, srebro drapane oraz biały. Nieograniczone możliwości stworzenia własnej stylistyki.
Intensywna barwa metaliczna, głębia koloru i jakość wtopionego druku zdecydowanie odróżnia je od innych i stanowi o prestiżu jakim się cieszą.

TOP